Baoji Xinlian titano pramonės kompanija, Ltd yra įsikūrusi nacionalinėje aukštųjų technologijų ir naujų medžiagų pramonės bazėje, kuri yra įsteigta kinų "titano slėnyje" -Baoji mieste. Mūsų kompanija yra technologinė ir inovacinė įmonė, specializuojasi įvairių tipų ar retųjų metalų produktų tyrime, gamyboje ir apdirbime.

Mūsų veiklos sritis apima: Ti varžtus, Ti varžtus, Ti standartines tvirtinimo detales, Ti strypelius, Ti laidą, Ti tikslą, Ti flanšą, įvairius apdirbtus Ti komponentus, Ti plokštę, Ti vamzdelį, alkūnės ir Ti įtaisus. Mūsų produktai yra plačiai naudojami naftos chemijos, elektrolizės ir galvanizavimo, laivų mechanizmo, jūros vandens gėlinimo, sporto prietaisų ir Ti amatų srityse.

Mūsų kompanijai priklauso CNC tekinimo staklės, pjaustymo staklės, obliavimo staklės, pūstuvai, gręžimo staklės, frezavimo staklės, CNC staklės ir kiti mechaniniai apdirbimo įrenginiai. Per daugelį metų kaupimo ir plėtros, mūsų kompanija visada dirbo su aukščiausios kokybės metodu, akcentuodamas sinchroninį technologijų ir prietaisų atnaujinimą. Mes griežtai laikomės nacionalinių standartų, tarptautinių standartų ir pramonės standartų, susijusių su technologijomis, tuo pačiu metu atkreipiame dėmesį į puikių technikų mokymą ir įsisavinimą. Siekdami patenkinti tiek mūsų šalies, tiek užsienio klientus, mūsų įmonė vis dažniau prideda naujų įrengimų. Šiuo metu mūsų apdirbimo procesai yra išsamesni, gamybos pajėgumai gali atitikti įvairius apdirbimo poreikius.

Šiuo metu mūsų įmonė aktyviai įsitraukia į ISO9001: 2000 kokybės valdymo sistemą. Mes sukūrėme visas taisykles, susijusias su žaliavų pirkimu, gamybos procesu, tikrinimu, pristatymu ir pardavimu pagal ISO standartą. Taigi, kad būtų užtikrinta produkto kokybė, taip pat būtų priimami vis daugiau ir daugiau klientų.

"Baoji Xinlian Titanium Industry Co., Ltd.", kaip mūsų valdymo filosofija, "sąžiningas ir patikimas, savęs tobulinimas, kokybė visų pirma, siekiame geriausių", stengiasi bendradarbiauti su pasauliniais klientais abipusiai naudingoje situacijoje, plėtoti kartu mūsų abipusė šviesi ateitis!