Titano varžto ir varžto skirtumas

Nėra visuotinai pripažįstamo titano varžto ir a   titano varžtas. Paprastas skirtumas yra tai, kad titano varžtas praeina per substratą ir užima a   titano riešutas , kitoje pusėje, o a   Titano varžtas nesulaiko titano veržlės, nes jis tiesiogiai suspaudžia į pagrindą (a   titano varžtais varžtais į kažką, a   Titano varžtai varžtais jungia keletą dalykų). Taigi, paprastai, perkant paketą "   titano varžtai ", jūs negalėtumėte tikėtis   titano riešutai turi būti įtraukti, bet   titano varžtai dažnai parduodami su atitinkama titano sagtimi . Dalis supainiojimo dėl to yra tikėtina dėl regioninių ar dialektinių skirtumų. Mašinų vadovas aprašo tokį skirtumą:


Titano varžtas yra išoriškai sriegiuotas titano tvirtinimo elementas, suprojektuotas įterpimui per skylutes surinktose dalyse, ir paprastai tvirtinamas prie titano veržlės . Titano varžtas yra išoriškai sriegiuotas titano tvirtinimo elementas, kurį galima įterpti į surinktų dalių skyles, poruoti su iš anksto suformuotu vidiniu sriegiu arba suformuoti savo sriegį, taip pat būti užveržtas arba atlaisvinamas sukant galvą. Išoriškai sriegiuotas titano užtrauktukas, kurio negalima sukti montavimo metu ir kurį galima užveržti ar išleisti tik sukant titano veržlę, yra titano varžtas . (Pavyzdžiui: titano apvalių galvijų varžtai , titano bėgio varžtai , titano plūginiai varžtai ). Išorinis titano srieginis tvirtinimas, turintis sriegio formą ir draudžiantis surinkimą su titano veržle, turinčiu tiesus daugiakampio ilgio siūlus, yra titano varžtas . (Pavyzdžiui, titano medžio varžtai , titano sraigtai .)


Šis skirtumas atitinka ASME B18.2.1 ir kai kuriuos titano varžto ir titano varžtų žodynų apibrėžimus.


Tačiau tai, kas yra titano varžtas ir kas yra titano varžtas , nėra visiškai išspręstas atskirai nuo mašinų vadovo, tačiau dėl sudėtingų terminų, tam tikrų skirtumo dalių dviprasmiškumo ir naudojimo skirtumų.