Kaip išmatuoti titaninį tvirtinimo elementą

QQ截图20180417091510_副本.png Tiksliam titano tvirtinimo elementų matavimui mes rekomenduojame naudoti Skaitmeninius vernierius ir sriegio gylį, kad būtų galima išmatuoti sriegio žingsnį.


TITANO KIEKIO KIEKIO MATAVIMAS


Veleno diametras

Taip pat vadinamas pagrindiniu skersmeniu. Titano varžto skersmuo yra skersmuo, kuris išreiškiamas milimetrais metriniams titano varžtams . Kadangi tai yra maždaug tokia pati kaip pagrindinio ar sriegio skersmens, sriegio skersmens matavimas gali būti naudojamas visais sriegiais titano varžtais .

 

Šonkaulio ilgis

Titano tvirtinimo ilgis matuojamas iš to, kur laikoma, kad medžiagos paviršius yra iki titano užsklandos galo. Titano užtrauktukams , kurių galva dažniausiai sėdi virš paviršiaus, matavimas atliekamas tiesiai po galvutės iki titano užsklandos galo. Titanų tvirtinimo detalėms, kurios yra suprojektuotos taip, kad būtų atsparios, matavimas atliekamas iš taško ant galvos, kuriame yra medžiagos paviršius, iki titano užtrauktuko galo .

 

Sriegio smailis

Metrinės titano tvirtinimo detalės yra nurodytos sriegio tempiu vietoj sriegių skaičiaus. Srauto ūgis yra atstumas tarp sriegių, išreikštų milimetrais (išmatuotas išilgai titano užtrauktuko ilgio). Pavyzdžiui, 1,5 sriegio žingsnis reiškia, kad atstumas tarp vieno sriegio ir kito yra 1,5 mm. Apskritai mažesniam titano tvirtinimo detalėms yra smulkesni sriegiai, todėl jie turi mažesnį sriegio žingsnį.

QQ截图20180417091540.png