Vidinių ir išorinių gijų klasių pavadinimų apžvalga


Srauto klasės yra nurodytos norint nustatyti leistino nuokrypio dydį ir įrenginį. Sriegių klasės yra gautos iš formulių, kurių skersmens leistinas nuokrypis grindžiamas didžiausio (nominalaus) skersmens, skersmens ir sriegio sukibimo ilgiu. Šios formulės ir klasės identifikavimas taikomi tik vieningiems gijų serijoms.


Yra trys išorinių (1A, 2A ir 3A) ir vidinių sriegių klasės (1B, 2B ir 3B). Kiekvienos klasės savybės ir tipinis pritaikymas yra tokie:


IA ir 1B klasės. Šios klasės yra labiausiai tinkamos, nes didžiausias jų kiekis ar jų kiekis yra surenkamas. Jie naudojami darbui, kai svarbiausia yra surinkimo ir išardymo lengvumas, pvz., Viryklės varžtai ir kiti bendrieji grubūs varžtai ir veržlės .


2A ir 2B klasės. Šios klasės nurodytos tipiškiems komerciniams produktams, tokiems kaip mašinų varžtai ir tvirtinimo detalės, kur reikalinga sukeičiamumas, pagrįsta kokybė ir tinkamas nuspėjamumas. Šios klasės yra dažniausiai naudojamos komerciniams ir kosminiams tyrimams.


2AG klasė: ši paraiška yra nurodyta, kad būtų galima greitai surinkti ir leisti tepimo medžiagai ar likutiniam augimui dėl aukštos temperatūros išsiplėtimo. Šiose paraiškose nurodoma, kad G nurodo, kad, kai sriegis yra padengtas, tokia danga negali būti viršyta siūlų tolerancija ir dydis.


Clashes 3A ir 3B: šios klasės yra nurodytos aukštos kokybės komerciniams, tikslioms taikomosioms programoms ir produktams, pvz., Mašinų varžtams, buvo artimas ar tvirtas tinkas.


Temos spcfication pavyzdžiai;

3 / 8-16 UNC 2A; 8-32 UNC 2A; 1 / 4-20UNC 2B; 5 / 16-18UNC 2B;

8-36 * 2 UNF 2A Titanium siejamieji galvutės varžtai;

5 / 16-18 * 1 UNC 2B titano lizdo galvutės varžtai;

5 / 16-24 * 3/4 UNF 2A Titanium Hex flanšo varžtai;