Dešimt charakteristikų titano

Mažas tankis, didelė savitoji stipris: titano metalo tankis 4,51 g / cm3, didesnis negu aliuminis, lyginant su plienu, variu, nikeliu, bet intensyvumo santykis pirmajame metaliniame paviršiuje.


Atsparus korozijai: titanas yra labai aktyvus metalas, jo pusiausvyros potencialas yra žemas ir termodinaminės terpės korozijos tendencija. Tačiau iš tiesų daugelyje terpių esantis titanas yra labai stabilus oksiduojančiose, neutraliose ir silpnai redukuojančiose terpėse, pvz., Titanas yra atsparus korozijai.


Geras atsparumas šilumai: ilgalaikis naujo titano naudojimas esant 600 ° C ar aukštesnei temperatūrai.


Atsparumas žemai temperatūrai: titano lydinys TA7 - (Ti 5Al-2.5Sn) TC4 (Ti-6Al-4V) ir Ti-2.5Zr-1.5Mo, kurį sudaro žemos temperatūros titano lydinys, jo stiprumas mažėja, padidėja temperatūra, keičiasi plastikai nėra didelis. -196-253 ℃ žema temperatūra palaikyti gerą plastiškumą ir kietumą, siekiant išvengti šalto metalo trapumo, ideali medžiaga kriogeniniams indams, rezervuarams ir kitai įrangai.


Antidempingo savybės: metalinis titanas mechaniniu vibracija, elektrine vibracija ir ilgiausio plieno, vario metalo, palyginti su jo vibracijos slopinimu.


Nemagnetinis, netoksiškas: titanas yra nemagnetinis metalas, didelis magnetinis laukas nebus magnetizuotas, netoksiškas ir žmogaus audinys ir kraujas turi gerą suderinamumą, taigi ir medicinos specialybę.


Tankio stiprumo tempiamasis stipris yra artimas: titano išeigai (tempiamojo stiprio ir (arba) derlingumo stiprumui), nurodant, kad formuojasi titano medžiaga plastikine deformacija. Kadangi titano išstūmimo riba ir elastingumo modulio santykis, kai titano formavimas atsparus.


Eksploatacinės savybės: metalo titano šilumos laidumo koeficientas, nors ir žemesnis už anglies plieną ir varį, bet dėl titano, kurio atsparumas korozijai yra labai atsparus, todėl sienelių storis gali labai susilpnėti, nuleisti kondensatą ir paviršius su garu šilumokaitis, sumažinus šilumos šaltinį, pernelyg paviršinis mastelis taip pat gali sumažinti šiluminę varžą, gerokai pagerėjo titano šilumokaičio veikimas.


Žemas elastingumo modulis: titano 106,4GMPa elastingumo modulis, esant kambario temperatūrai, kai yra 57% plieno.


Gauto savybės: titanas yra labai aktyvus metalas, kurio cheminė reakcija aukštoje temperatūroje gali būti naudojama su daugeliu elementų ir junginių. Titano generatorius daugiausia reiškia aukštos temperatūros reakciją su anglimi, vandeniliu, azotu, deguonimi.