Trys unikalios titano funkcijos

Funkcinės medžiagos yra pagrįstos inžinerinių medžiagų fizinėmis savybėmis, o ypatingas jo charakteristikas turi ypatingas elektros energijos, magnetizmo, garso, šviesos, šilumos ar medžiagų pobūdis. Nustatyta, kad titano ir titano lydinių yra trys specialios paskirties.


1. Atminties funkcija: titano-nikelio lydinys yra vienos krypties, dviejų krypčių, o visas atminties efektas tam tikroje aplinkos temperatūroje atpažįstamas kaip geriausias atminties lydinys. Inžinerinių vamzdžių jungtys orlaivių hidraulinei sistemai; naftos konglomerato vamzdynų kelio sistema; gydymas; pagaminti varžtai, skiriant lūžių gijimą. Pirmiau pateiktos paraiškos yra akivaizdus poveikis.


2. Superlaidžioji funkcija: niobio-titano lydinys esant temperatūrai, žemesnei už kritinę temperatūrą, rodantis nulinio atsparumo superlaidį.


3. Vandenilio saugojimo funkcijos: Ti-Fe lydinys, turintis vandenilio sugerties charakteristikas, saugus didelių vandenilio kiekių saugojimas, vandenilio išleidimas tam tikroje aplinkoje. Vandenilio atskyrimas, vandenilio gryninimas, vandenilio saugojimas ir transportavimas, perspektyviojo vandenilio gamyba kaip šilumos siurblio ir akumuliatoriaus energija.