Trumpa titano kempinės kainos ir titano medžiagų kainų kilimo 2019 m. Analizė

Gegužės 6 d. „Jinda“, „Zunyi Titanium“, „Shuangrui Wanji“, „Panzhihua Sponge Titanium“, „BaoTi Huashen“ ir kitos pagrindinės šalies titano kempinių įmonės buvo suderintos: titano kempinės kainą pakėlė 2000 juanių už toną, nulio ir 1 lygio atitinkamai - 71 000. juanių už toną ir 70 000 juanių už toną. Tuomet, gegužės 20 d., „Baoji Titanium“ paskelbė, kad titano medžiagų kaina padidėjo 10%. Vėliau titano tetrachlorido kaina šiaurėje ir pietuose tuo pačiu metu padidėjo, o „Zhongxing Electronics“ titano tetrachlorido kaina pasiekė 8500 juanių už toną. Aukšto titano šlako ir rutilo kaina taip pat pakilo. Tada titaninės kempinės „Shuangrui Wanji“ kainą pakėlė 3 000 RMB už toną. Titano kempinės kaina artėja prie 75 000 juanių už toną. Pakilo brangūs titano šlakai, rutilis, magnio luitai ir kitos žaliavos. Visų pirma, titano tetrachlorido kaina kilo nuo 2018 m., Priversdama titano kempinę padidinti kainą.


Titano žaliavų kainų kilimo priežastis yra ta, kad gamybai, matyt, turėjo įtakos aplinkos inspektoriai, o titano tetrachlorido gamybos apimties mažėjimas yra „reta, kas brangu“. Tiesą sakant, tai turėtų būti priežastis, kad titano pramonės aplinkos apsaugos darbai nėra atlikti, arba aplinkos apsaugos įrenginiai yra dekoruoti ir negali atlaikyti aplinkos apsaugos inspektorių tikrinimo, o gamyba negali pasiekti visos apkrovos. titano tetrachlorido tiekimas tapo titano kempinių gamybos „kliūtimi“ ir kartu su kainų kilimu. Šiuo požiūriu dėl padidėjusių titano žaliavų titano kempinės kaina pakilo. Ateityje „Mėlynojo dangaus akcijos“ aplinkos apsaugos inspektorius taps normaliu, o titano tetrachlorido trūkumo padėtis per trumpą laiką nepasikeis. Kaip titano įmonė , šis pagrįstas sprendimas turėtų būti priimtas.


Atliekant tyrimus titano taikymo sritis pamažu plečiasi. Nors nelankstumo poreikis nėra didelis, tačiau atsirado nelankstus paklausos augimas. Titano dalis, naudojama chemijos pramonėje, mažėja, o aviacijos, navigacijos, karinio ir civilinio naudojimo proporcijos didėja. Gegužės 20 d. 10% titano padidėjimas Baoji yra išraiškos forma, reikalinga pasroviui. Padidėjo titano žaliavų kaina, pakilo titano medžiagų kainos , o viduryje esančios titano kempinės kaina pakilo natūraliai. Be to, dėl neramios tarptautinės aplinkos karinio titano padidėjimas taip pat taps normalia būsena.


Taigi, norint suvynioti titano kempinę ir titano medžiagą , per trumpą laiką padidintos kainos nepavyks!